Ligging. Dit aparthotel vlak bij een winkelbuurt in Hamburg ligt dicht bij Museum van Hamburg, St.-Michaelis-Kirche en Laeiszhalle. Stadhuis en Monkebergstrasse liggen ook in de nabijheid.
Kenmerken. Adina Apartment Hotel Hamburg Michel heeft een binnenzwembad, een spabad, een sauna en een fitnesscentrum. De zakelijke voorzieningen bij deze 4.0-sterrenaccommodatie zijn onder andere een zakencentrum dat 24 uur per dag open is en audiovisuele apparatuur. De accommodatie in Hamburg beschikt over een restaurant en een koffiegelegenheid. De conferentieruimte van 240 vierkante meter beschikt over conferentieruimtes en een banketgelegenheid. Het personeel kan op verzoek hulp bij excursies/kaartjes en hulp bij excursies regelen. Extra voorzieningen zijn onder andere meertalig personeel, een wasserij en een open haard in de foyer. Deze accommodatie heeft eigen kookgelegenheid.
Hotelkamers. Elke kamer heeft televisie met kanalen via de kabel. Er is draadloos internet of internet via een hogesnelheidskabel (tegen betaling), evenals een telefoon met directe buitenlijn, iPod-dockingstations en voicemail. Bij deze 4.0 sterrenaccommodatie hebben alle kamers een keukengedeelte met een kookplaat, een standaardmaat koelkast/vriezer, een magnetron en een afwasmachine. Elke badkamer is voorzien van een haardroger. Extra voorzieningen zijn onder andere wasmachines/drogers, een afzonderlijk eetgedeelte en klimaatregeling. In Adina Apartment Hotel Hamburg Michel mag niet op de kamers worden gerookt.
Kennisgevingen:
Exterior
De getoonde foto's zijn de verantwoordelijkheid van het hotel. Supersaver.nl is niet verantwoordelijk voor een onjuiste indruk als gevolg van de foto's.